@Nead @epp I purchased a lifetime luanti/minetest server. By my calculations it will be worth it in 14 months. Paid about 70 dollars and the monthly cost for if I didn't choose the lifetime package is 5 dollars per month. So 70/5 gets me 14. I've still got my math skills, btw I used to say that I wouldn't ever use certain lessons in real life back in school. I was right mostly. Anyways how are you two doing today?